کار به همراه مهارت شروع به تولید معجزه های مختلف می‌کند.

من حامی بسیار بزرگی از فعالیت، کار و نظم هستم. در واقع یکی از قطعات پازل پنج‌گانه زندگی را به موضوع فعالیت و کار اختصاص داده ام. ولی حالا، بزارید که کلمه کلیدی دیگری را نیز به مبحث کار اضافه کنم. با مهارت؛ بله، کار با مهارت.

ما برای ساخت رویاهای خوانوادگی‌مان به مهارت نیازمندیم، مهارت برای به حرکت در آوردن و سرمایه گذاری برای به موفقیت رساندن کار. برای ساخت عدالت نیز به مهارت نیاز داریم. ما هر نوع مهارتی را لازم داریم.

این چطوره: زبان با مهارت. اگر فقط با خوانواده‌تان صحبت کنید، می‌توانید همه را با هم نگه دارید، ولی اگر همراه مهارت با فرزندان‌تان صحبت کنید، می‌توانید بهشان کمک کنید که برای آینده‌شان رویا بسازند. نمی‌توانید در صحبت کردن تنبل باشید، بهای بسیار زیادی دارد. چه می‌شود که اگر می‌خواستید بگویید، “چی ناراحتت کرده؟” و بجاش می‌گفتید، “مشکلت چیه؟” این اشتباه بسیار بزرگیه. البته شاید این اشتباه را ۱۰ سال پیش کرده اید، ولی حالا نه. شما همیشه باید در صحبت کردن و ارتباط برقرار کردن در حال رشد باشید.

مهارت کار را دو برابر، ۵ برابر، ۱۰ برابر، ۵۰ برابر و صد برابر می‌کند. شما می‌توانید با یک چکش درختی را ببرید، ولی ۳۰ روز طول خواهد کشید. به این می‌گویند کار. ولی اگر چکش را با تبر معاوضه کنید، می‌توانید درخت را در ۳۰ دقیقه ببرید. فرق میان ۳۰ روز و ۳۰ دقیقه چیست؟ مهارت، مهارت تغییر را ایجاد می‌کند.

پس کاری که می‌توانید را انجام دهید. ولی همچنین تا می‌توانید مهارت خود را نیز به بهترینی که می‌شود رشد دهید. خواهید فهمید که کار به همراه مهارت شروع به تولید معجزات خواهد کرد، معجزات با پولتان، معجزات با خوانواده‌تان و معجزاتی در هر بخشی از زندگی‌تان.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *