سفارش طراحی وب سایت

سفارش طراحی وب سایت

داشتن یک پایگاه اینترنتی امروزه یک نیاز است چرا که بسیاری از مشتریان، کاربران، صاحبان کسب و کار و… در دنیای پر مشغله امروز دنبال سرعت در امور مربوط به حرفه شان هستند؛ بنابراین با روی آوردن به اینترنت به وسیله هر گجت سخت افزاری از امکاناتی که در این زمینه برایشان فراهم آمده است استفاده می‌برند.

پرشیاگراف ابتدا با نیازسنجی و مشاوره رایگان در این زمینه به مدد اشخاص، شرکتها، مراکز اداری، دولتی، خصوصی، تجاری، صنایع تولیدگران و… پرداخته و در گام‌هایی از پیش تعیین شده و طبق قرارداد خاصه نظام صنفی رایانه ای کشور و رعایت کلیه موارد مشروحه قوانین در آن، اقدام به طراحی و برنامه نویسی پایگاه داده و صفحات وب سایت می نماید فعالیت ما بلافاصله پس از نیازسنجی مشتریانمان شروع و پس از فاز طراحی در فاز پیاده سازی قرار می‌گیرد و بعد از فاز عیب یابی و در صورت لزوم تغییر قسمت‌هایی از پروژه بنابر نظر مدیر پروژه یا نیاز مشتری در فاز نهایی تولید قرار می‌گیرد.

تمامی مراحل تولید وب سایت از ثبت دامین تا رجیستر شدن در فضای وب جهانی و میزبانی آن تا آموزش استفاده توسط کاربران بر عهده پرشیاگراف می باشد و مشتریان ما را از نظر هرگونه اقدام خاص در این زمینه بی نیاز می نماید. لازم به ذکر است که فناوری‌های مورد استفاده پرشیاگراف در زمینه تولید وب سایت استفاده از فریم ورک php و asp.net و WordPress می باشد هم چنین سایر فناوری های استفاده شده بسته به نوع پروژه متغیر می باشند.

اشتراک گذاری:
لينک کوتاه به مطلب:
کارگاه گرافیک پارسی :)

دیدگاهی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

رمز عبور گم شده

ثبت نام