سفارش نصب سیستم مدیریت محتوای وردپرس

سفارش نصب سیستم مدیریت محتوای وردپرس

داشتن یک پایگاه اینترنتی امروزه یک نیاز است چرا که بسیاری از مشتریان، کاربران، صاحبان کسب و کار و… در دنیای پر مشغله امروز دنبال سرعت در امور مربوط به حرفه شان هستند؛ بنابراین با روی آوردن به اینترنت به وسیله هر گجت سخت افزاری از امکاناتی که در این زمینه برایشان فراهم آمده است استفاده می‌برند.

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای رایگان و بسیار قدرتمند می‌باشد که به شما توانایی ساخت هرگونه وب‌سایتی را می‌دهد. این سیستم دارای افزونه های رایگان و غیررایگان بسیاری نیز هست، به این‌صورت شما می‌توانید امکانات مورد نیاز خود را به آن اضافه کنید؛ همچنین سیستم نصب پوسته بر روی آن نیز بی نقص و کاربردی است، شما با نصب پوسته دلخواه خود بر روی وردپرس، می‌توانید از رابط کاربری مورد نظر خود را بر روی سایت داشته باشید.

اگر تصمیم دارید تا وب‌سایت وردپرسی خود را راه اندازی کنید و توانایی نصب و کارکردن با سرور و پنل های موجود بر روی آن را ندارید، پرشیاگراف این‌کار را برای شما انجام خواهد داد.

شما می‌بایست ۱۰ هزار تومان برای نصب سیستم مدیریت محتوای وردپرس بر روی هاست خود توسط پرشیاگراف پرداخت کنید، پس از پرداخت هزینه، کد تراکنش (رهگیری) را کپی کرده و سپس به مرحله دوم بروید.

نکته: بر روی پرداخت آنلاین کلیک نمایید و تمامی فیلد های موجود در صفحه پرداخت را تکمیل نمایید، در بخش توضیحات نیز آدرس سایت خود را وارد نمایید. – پس از پرداخت، بلافاصله درخواست سفارش نصب وردپرس خود را با استفاده از فرم موجود در مرحله دوم، ارسال نمایید.

با استفاده از فرم زیر می‌توانید درخواست سفارش نصب وردپرس بر روی هاست خود را ارسال نمایید؛ دقت داشته باشید که حتما کد تراکنش (رهگیری) پرداخت خود را نیز در فیلد مربوطه وارد نمایید، همچنین تمامی اطلاعات مورد نیاز را تکمیل و سپس درخواست خود را ارسال نمایید. درخواست شما در لیست درخواست های ما قرار خواهد گرفت و پس از حداکثر (۱ الی ۲) روز کاری، سیستم مدیریت محتوای وردپرس بر روی هاست شما نصب و اطلاعات ورود به پنل مدیریت برای شما از طریق ایمیل ارسال خواهد شد.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیک (الزامی)

تلفن تماس

کد تراکنش (رهگیری) پرداخت (الزامی)

پیوست فایل

توضیحات لازم/ پیام
در این قسمت آدرس سایت و اطلاعات ورود به هاست خود را نیز حتما وارد کنید.

اشتراک گذاری:
لينک کوتاه به مطلب:
کارگاه گرافیک پارسی :)

دیدگاهی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

رمز عبور گم شده

ثبت نام