سفارش نصب و بهینه سازی ووکامرس

سفارش نصب و بهینه سازی ووکامرس

داشتن یک پایگاه اینترنتی امروزه یک نیاز است چرا که بسیاری از مشتریان، کاربران، صاحبان کسب و کار و… در دنیای پر مشغله امروز دنبال سرعت در امور مربوط به حرفه شان هستند؛ بنابراین با روی آوردن به اینترنت به وسیله هر گجت سخت افزاری از امکاناتی که در این زمینه برایشان فراهم آمده است استفاده می‌برند.

افزونه فروشگاه ساز ووکامرس که بر روی وردپرس نصب و پیاده سازی می‌شود، برای شما سیستمی فروشگاهی را فراهم می‌آورد. با استفاده از این افزونه در کنار سیستم مدیریت محتوای وردپرس می‌توانید محصولات فیزیکی / مجازی خود را در اختیار کاربران بگذارید و شروع بفروش کنید.

اگر تصمیم دارید تا در کنار سایت وردپرسی خود از افزونه فروشگاهی ووکامرس نیز استفاده کنید و توانایی نصب و بهینه سازی آن را ندارید، پرشیاگراف این‌کار را برای شما انجام خواهد داد.

قابل ذکر است که پس از نصب، فعال سازی و بهینه سازی ووکامرس، افزونه درگاه پرداخت ایرانی (به عنوان مثال زرین پال) مد نظر شما را نیز نصب خواهیم کرد.

شما می‌بایست ۱۵ هزار تومان برای نصب افزونه فروشگاه ساز ووکامرس بر روی وردپرس خود توسط پرشیاگراف پرداخت کنید، پس از پرداخت هزینه، کد تراکنش (رهگیری) را کپی کرده و سپس به مرحله دوم بروید.

نکته: بر روی پرداخت آنلاین کلیک نمایید و تمامی فیلد های موجود در صفحه پرداخت را تکمیل نمایید، در بخش توضیحات نیز آدرس سایت وردپرسی خود را وارد نمایید. – پس از پرداخت، بلافاصله درخواست سفارش نصب ووکامرس خود را با استفاده از فرم موجود در مرحله دوم، ارسال نمایید.

با استفاده از فرم زیر می‌توانید درخواست سفارش نصب ووکامرس بر روی سایت وردپرسی خود را ارسال نمایید؛ دقت داشته باشید که حتما کد تراکنش (رهگیری) پرداخت خود را نیز در فیلد مربوطه وارد نمایید، همچنین تمامی اطلاعات مورد نیاز را تکمیل و سپس درخواست خود را ارسال نمایید. درخواست شما در لیست درخواست های ما قرار خواهد گرفت و پس از حداکثر (۱ الی ۲) روز کاری، افزونه فروشگاه ساز ووکامرس بر روی وردپرس شما نصب و بهینه سازی های لازم نیز انجام خواهد شد.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیک (الزامی)

تلفن تماس

کد تراکنش (رهگیری) پرداخت (الزامی)

پیوست فایل

توضیحات لازم/ پیام
در این قسمت آدرس سایت وردپرسی خود و اطلاعات ورود به پنل پیشخوان را وارد کنید

اشتراک گذاری:
لينک کوتاه به مطلب:
کارگاه گرافیک پارسی :)

دیدگاهی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

رمز عبور گم شده

ثبت نام