سفارش نصب و فعال سازی قالب وردپرس

سفارش نصب و فعال سازی قالب وردپرس

داشتن رابط کاربری و ظاهری کاربرپسند مسلما یکی از ویژگی های اصلی وب‌سایت است. اگر شما نیز مدیریت سایت وردپرسی خود را بر عهده دارید و قصد دارید قالب جدیدی را بر روی آن نصب کنید اما توانایی نصب و بهینه سازی تنظیمات آن را ندارید، پرشیاگراف این‌کار را برای شما انجام خواهد داد.

همچنین چنانچه قالب مد نظر شما دارای تنظیمات خاصی نیز باشد، با توجه به نیاز این تنظیمات نیز برای شما توسط پرشیاگراف انجام خواهد شد.

قابل ذکر است که پس از نصب، فعال سازی و بهینه سازی تنظیمات قالب وردپرس، در صورت نیاز افزونه های پیش نیاز قالب نیز برای شما نصب خواهند شد.

شما می‌بایست ۸ هزار تومان برای نصب قالب بر روی وردپرس خود توسط پرشیاگراف پرداخت کنید، پس از پرداخت هزینه، کد تراکنش (رهگیری) را کپی کرده و سپس به مرحله دوم بروید.

نکته: بر روی پرداخت آنلاین کلیک نمایید و تمامی فیلد های موجود در صفحه پرداخت را تکمیل نمایید، در بخش توضیحات نیز آدرس سایت وردپرسی خود را وارد نمایید. – پس از پرداخت، بلافاصله درخواست سفارش نصب قالب وردپرس خود را با استفاده از فرم موجود در مرحله دوم، ارسال نمایید.

با استفاده از فرم زیر می‌توانید درخواست سفارش نصب قالب بر روی سایت وردپرسی خود را ارسال نمایید؛ دقت داشته باشید که حتما کد تراکنش (رهگیری) پرداخت خود را نیز در فیلد مربوطه وارد نمایید، همچنین تمامی اطلاعات مورد نیاز را تکمیل و سپس درخواست خود را ارسال نمایید. درخواست شما در لیست درخواست های ما قرار خواهد گرفت و پس از حداکثر (۱ الی ۲) روز کاری، قالب بر روی وردپرس شما نصب و تنظیمات لازم نیز انجام خواهد شد.

نام و نام خانوادگی (الزامی)

پست الکترونیک (الزامی)

تلفن تماس

کد تراکنش (رهگیری) پرداخت (الزامی)

پیوست فایل

توضیحات لازم/ پیام
در این قسمت آدرس سایت وردپرسی خود و اطلاعات ورود به پنل پیشخوان را وارد کنید

اشتراک گذاری:
لينک کوتاه به مطلب:
کارگاه گرافیک پارسی :)

دیدگاهی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

رمز عبور گم شده

ثبت نام