اغلب این‌مورد نادیده گرفته می‌شود. میزبان وب یکی از مهم‌ترین کلیدهای موفقیت یک وب‌سایت است. انتخاب بهترین میزبان وب برای ورپرس می‌تواند سئو سایت شما را بهبود بخشد و حتی باعث افزایش فروش و بازدید‌کننده شود. انواع مختلفی وجود دارد، هاست رایگان، هاست اشتراکی، سرور مجازی، سرور اختصاصی و … در ادامه ما به شما کمک می‌کنیم که بهترین میزبان وب را برای وردپرس خود انتخاب کنید.

پیش‌نیاز های وردپرس چیست؟

مطمئنا شما بسیار شگفت‌زده خواهید شد وقتی متوجه می‌شوید که وردپرس اسکریپت بسیار سبک و بهینه شده ای است. وردپرس تقریبا با تمامی میزبان‌‌های وب سازگاری کامل دارد.

موارد مورد نیاز وردپرس عبارتند از:

  • PHP نسخه ۷ یا بالاتر
  • MySQL نسخه ۵.۶ یا بالاتر

با توجه به محبوبیت وردپرس اکثر سایت‌هایی که اقدام به ارائه خدمات میزبانی وب می‌کنند دارای پلن‌های بسیار خوبی برای میزبانی وردپرس هستند. حتی برخی از آن‌ها نصب وردپرس را نیز برای شما انجام خواهند داد و پشتیبانی بسیار خوبی دارند.

چیزهایی که باید در انتخاب بهترین میزبان وب برای وردپرس در نظر گرفت

سرعت، امنیت و قابل اطمینان بودن از موارد بسیار مهمی هستند که می‌بایست قبل از انتخاب بهترین میزبانی وب برای وردپرس خود در نظر داشته باشید. با این‌حال مهم‌ترین عامل نیازهای شما است، باید تمامی جوانب کار و نیازهای خود را در نظر بگیرید و سپس به بررسی میزبان‌های وب مختلف بپردازید و بهترین گزینه را انتخاب کنید.

همانطور که بالاتر گفتیم، موارد مختلفی هستند که شما می‌توانید از بین‌ آن‌ها انتخاب کنید. ممکن است هاستی رایگان تمامی نیازهای شما را برطرف کند، معمولا هاست‌های رایگان با محدودیت های بسیاری همراه هستند، اما به هر حال شاید نیازهای شما را مورد پوشش خود قرار داده باشند. هاست اشتراکی نیز می‌تواند انتخاب خوبی باشد، هاست های اشتراکی مجموع چندین سایت مختلف بر روی یک سرور هستند، تعداد سایت‌های آنلاین و منابع استفاده شده در هاست‌های اشتراکی با توجه به سایتی که از آن هاست تهیه می‌کنید متفاوت است.

اگر سایت پربازدیدتری دارید و پردازش‌های زیادی بر روی وردپرس شما انجام می‌شود، پیشنهاد می‌کنیم از سرور مجازی یا اختصاصی استفاده کنید. معمولا سایت‌هایی که خدمات میزبانی وب را ارائه می‌کنند، راهنمای کاملی برای سفارش و امکانات موجود بر روی سرورهای خود دارند.

اگر سوالی در زمینه انتخاب بهترین میزبان وب برای وردپرس دارید، در ادامه حتما آن‌ را مطرح کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *