10 نشانه یک مرد عالی که هیچوقت نباید ولش کنید

10 نشانه یک مرد عالی که هیچوقت نباید ولش کنید

تمام زنان اطراف دنیا موافق هستند که در یک رابطه بودن می‌تواند به زندگی‌تان لذت و هیجان زیادی بیاورد. ماهی‌های زیادی در دریا هستند و انتخابات هم تمام نشدنی می‌باشند. برای آن خانم‌هایی که همین الانش هم در یک رابطه هستند، شاید گاهی اوقات با خود فکر کنید که آیا انتخاب درست را در انتخاب شریک زندگی‌تان کرده‌اید یا خیر. اگر یک سری چیز‌ها باشند که یادتان شده باشد در نظر بگیرید چی؟ آیا وقتش رسیده است که درباره‌ی انتخابات‌تان دوباره فکر کنید؟

برای راحت‌کردن خیال‌تان، در اینجا به تعدادی نشانه از اینکه با یک مرد عالی رابطه دارید که هیچ‌وقت نباید او را رها کنید، اشاره شده است.

۱- او شما را برای مستربین بازی‌ها و ضایع بودن‌تان دوست دارد.

تمام دختر‌ها نمی‌توانند به اندازه مرلین مونرو اعتماد به نفس و جذبه داشته باشند. شاید خنده ضایعی‌ داشته باشید، یا عجیب و غریب راه می‌روید. شاید لکنت دارید، جک‌های بی نمک می‌گویید و توی خواب‌ آب دهن‌تان می‌ریزد. شاید خیلی دور و بر دوستان و خانواده‌اش راحت نیستید، ولی در آخر هر روز باز هم شما را دوست داشتنی پیدا می‌کند. این احساس عالی‌ای است که بدانید نیازی نیست تظاهر به بودن کسی بکنید که نیستید.

۲- در زمان عادت ماهانه‌تان سر به بیابان نمی‌گذارد.

بعضی موقعیت‌ها را هر کسی نمی‌تواند درست کند، نه حتی توسط مرد شماره یک‌تان. بیایید از عادت ماهانه‌تان به عنوان یک مثال استفاده کنیم. او نمی‌داند که چگونه است و درصد زیادی از زن‌ها بخاطر موج های احساسی و نوسانات هورمونی رنج می‌برند, این می‌تواند وحشتناک و گیج‌کننده باشد. نمی‌توانید که از وی انتظار داشته باشید بداند دقیقا چه بگوید، هرچند با این حال او شما را می‌نشاند، یک ملحفه دورتان می‌اندازد و ماساژتان می‌دهد. از این بیشتر چه می‌خواهید؟

۳- از مرد‌های توی فیلم‌ها واقعی‌تر است.

اگر تا بحال سعی کرده است که با یک آهنگ و یا چیزهای رمانتیک دیگر، شما را غافلگیر کند، هر چند که بیشتر موقع‌ها به جای رمانتیک بودن، ضایع بازی میشه. با این حال همان کارها خوشحال کننده هستند و ثابت می‌کنند که موضوع حرف‌تان برای باقی رابطه خواهند بود. بیایید باهاش روبرو بشویم، مرد عالی وجود ندارد، پس این حقیقت که این مرد دارای نقص می‌تواند شما را خوشحال کند، یک شاخص است که نشان می‌دهد احتمالا همراه با مرد درست هستید.

۴- هیچ‌وقت نمی‌گذارد عصبانی و یا ناراحت بخوابید.

تمام زوجین دعوا می‌کنند، جزوی از معامله است. هر رابطه‌ای نقاط پایین و اوج خودش را دارد. باز هم در همین حال، چیز عالی‌ای است, مردی داشته باشید که مطمئن شود بر سر چیزهای نا لازم بحث نکنید. هیچ چیزی بدتر از این وجود ندارد سر صبحی همدیگر را ببینید و یادتان بیاید که دیشب با هم فلان دعوا را کرده‌اید و باید از یکدیگر دوری کنید و تمام صبح را زیر چشمی به هم‌نگاه کنید. اگر این زحمت را به دوش می‌کشد تا مطمئن شود بدون آشتی کردن به خواب نمی‌روید، با این کار باید بدانید که او مرد زندگی است.

۵- از تفنگ پدرتان نمی‌ترسد.

خیلی مردها از فکر آشنا شدن با خانواده‌تان لرزه به تن‌شان می‌افتد، مخصوصا اگر ترسو باشند. وقتی که شریک زندگی‌تان واقعا برای آشنا شدن و جا دادنش در خانواده‌تان، مشتاق است، پس این یک نشانه است, شما مرد خوبی را انتخاب کرده‌اید. یک مرد خوب، هیچ‌وقت سعی نمی‌کند شما را از خانواده‌تان جدا کند، پس مطمئن شوید حواس‌تان به این کار باشد.

۶- تنها کسی است که برای خوش گذراندن نیاز دارید.

چه اینکه در حال تماشای یک فیلم، شام خوردن، بازی ویدئویی و یا گذراندن تمام روز روی مبل صرف صحبت کردن درباره‌ی همه چیز باشید، او تنها کسی است که برای یک لحظه‌ی به یاد ماندنی نیاز دارید. وقت گذراندن با بقیه آدم‌ها عالی است، ولی گاهی اوقات هیچ چیزی را بیشتر از صرف کردن مدت خوبی از زمان را تنها با وی نیاز ندارید. زندگی‌تان با یکدیگر هیچ‌وقت حوصله سر بر نمی‌شود.

۷- غذا را نمی‌سوزاند.

تا همین‌جا بسه. شاید تمام چیزی که بلد است, این است که چجوری پنکیک را توی مایتابه بچرخاند و یا املت را نسوزاند، ولی در شرایط دیگر شاید از شما آشپز بهتری باشد. در هر حال، هیچ چیزی جذاب‌تر از مردی که کار در آشپزخانه را بلد هست وجود ندارد. در همین حال که شما چندین ساعت را در آشپزخانه زجر می‌کشید، خوب است که بدانید او هم حاضر است به اندازه شما زحمت بکشد.

۸- او به شما شک نمی‌کند و دلیلی به شما برای شک کردن به خودش نمی‌دهد.

اعتماد مهم‌ترین بخش یک رابطه در حال کار است و حیاتی است که هر دوی شما به طور برابر زحمت می‌کشید. اگر می‌توانید شب جمعه را بدون اینکه صبح روز بعدش، شما را با سوال‌هایی چون، کجا بودی؟ چیکار کردی؟ و با کی بودی؟ سوال پیچ کند بگذرانید، پس می‌دانید که در رابطه اعتماد خوبی را ایجاد کرده‌اید. در همان حال، به شما هیچ دلیلی برای اینکه بدانید به کی پیامک می‌دهد و یا چرا در زمانی که به شما گفت زنگ می‌زند و نزده است، نمی‌دهد. هر بهانه و یا معذرت خواهی‌ای که تحویل‌تان می‌دهد درست است. این مردی است که باید تا جای ممکن دور و بر خود نگهش دارید.

۹- راه‌های خلاقانه‌ای برای نشان دادن عشقش به شما دارد.

دوستت دارم گفتن به شدت آسان است و بعد از یک رابطه طولانی تبدیل به چیزی می‌شود که تقریبا خودکار می‌گویید، حتی اگر منظورتان آن نباشد. در این مرحله، اگر مردتان راه‌های خلاقانه بیشتری برای نشان دادن اینکه اهمیت می‌دهد پیدا می‌کند، پس این نشانه یک مرد زندگی است. شاید شروع به گذاشتن کاغذ یادداشت‌های بانمک برای شما کرده است تا وقتی بیدار می‌شوید، پیدایش کنید. شاید شروع به خواندن برای شما کرده است. شاید شما را به پیک‌نیک می‌برد. هر کاری که می‌کند، باید یک دنیا برای شما معنی داشته باشد.

۱۰- شخصیت‌های چندگانه ندارد.

مجبور نیست که در مقابل دوستانش یا دوستان شما، “باحال” رفتار کند. وانمود به هیچ چیزی برای تحت تاثیر قرار دادن پدر و مادرتان نمی‌کند. مجبور نیست که دور و بر شما هیچ‌گونه رفتار متفاوتی داشته باشد تا شما از او بهتر خوش‌تان بیاید. همیشه همان شخص است، صادق و استوار. هیچ‌وقت مجبور نیستید که نگران باشید در دور و بر افرادی خاص، عجیب رفتار کند و می‌دانید مردی که عاشقش شدید، برای پنجاه سال آینده هم، همان مرد باقی می‌ماند. این یک نشانه است که هیچ‌وقت و هیچ‌زمان، نباید او را رها کنید.

اشتراک گذاری:
لينک کوتاه به مطلب:
امید سعیدی
کارگاه گرافیک پارسی :)

دیدگاهی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*