11 نشانه که نشان می‌دهد مرد زندگی‌تان عاشق شما نیست

11 نشانه که نشان می‌دهد مرد زندگی‌تان عاشق شما نیست

وقت آن رسیده که او را رها کنید.

عاشق شدن یک حس شگفت انگیز است، ولی نباید آن را به کسی اجبار کرد. اگر شما با کسی رابطه دارید که دائم باعث می‌شود شما شرایط رابطه خود را زیر سوال ببرید، وقت آن رسیده است که از خود یک سری سوالات بپرسید. شما لیاقت کسی را دارید که بخواهد فقط و تنها با شما باشد.

در زیر نشانه هایی ذکر شده است که نشان می‌دهد مردتان خیلی در رابطه با شما جدی نیست.

۱- همیشه سرش شلوغ است.

مردتان باید بخواهد که در زمان خالی اش با شما وقت بگذراند و حتی اگر همیشه سرش شلوغ است باید برای وقت گذراندن با شما زمان مناسبی را خالی کند.

۲- شما را با دوستان یا خوانواده اش آشنا نمی‌کند.

اگر او در رابطه جدی است، باید بخواهد که شما را به افرادی که بهش نزدیک هستند معرفی کند.

۳- سفره دلش را با شما باز نمی‌کند.

اگر سعی کرده اید که در رابطه با گذشته اش ازش سوال بپرسید و او در گفتن مسائل به شما مردد است، احتمالا او مشکلاتی در رابطه برقرار کردن با دیگران دارد.

۴- برگزاری قرار ها همیشه به پای شما است.

او باید درست به اندازه شما در رابطه زحمت بکشد، رابطه یک خیابان دو طرفه است.

۵- پیام می‌دهد ولی هیچوقت زنگ نمی‌زند.

کمی زحمت می‌خواهد که مردتان چیزی بیشتر از یک پیام برای شما بفرستد و همچنین با این‌کار بیشتر شفاف سازی می‌شود، شما می‌توانید چیز های خیلی بیشتری را با نوع صحبت کردن و صدایش بفهمید تا چیزی که با قایم شدن پشت یک پیام می‌شود فهمید.

۶- شما را در برنامه های آینده اش قاطی نمی‌کند.

وقتی که دارد درباره ی برنامه های آینده اش حرف می‌زند، شما جایی در آن ها ندارید. مردتان باید به عنوان یک زوج به فکر آینده هر دوی شما باشد.

۷- هنوز هم روابط قبلی خود را حفظ کرده است و گاهی اوقات با آن ها حرف می‌زند.

این یک پرچم قرمز بزرگ است، اگر که مردتان هنوز از روابط گذشته اش نگذشته است و هنوز به طور معمول با آنها صحبت می‌کند. اگر که مردتان در رابطه با شما جدی است، رابطه های قبلی اش دیگر ارزش نگه داشتن را ندارند.

۸- از انواع نزدیکی در مکان های عمومی دوری می‌کند.

برخی از مردان دوست ندارند که خیلی در عموم نزدیکی نشان دهند و این هیچ عیبی ندارد. ولی اگر حتی دست خود را روی شانه هایتان نمی‌اندازد یا دستتان را هم نمی‌گیرد، او کناره گیر است.

۹- زیاد برنامه هایتان را لغو می‌کند.

بی ملاحظگی در برابر احساسات است که شما را در برنامه هایی که ریخته‌اید قال بگذارد. مردتان باید برای برنامه هایی که دارید با ملاحظه رفتار کند.

۱۰- زمانی که پیش هم هستید احساس راحتی نمی‌کنید.

باید بتوانید زمانی که پیش مردتان هستید به طول کامل احساس راحتی و شادی کنید. اگر سوالاتی راجع به رابطه تان همیشه ذهنتان را مشغول می‌کنند، نشانه ی خوبی نیست.

۱۱- برای شناختن‌تان وقت نمی‌گذارد.

شما لیاقت احترام را دارید. شما لایق این می‌باشید که حس کنید مهم هستید. مردی که با آن رابطه دارید باید بخواهد که شما را بشناسد و اگر نخواهد، ارزش وقت‌تان را ندارد.

اشتراک گذاری:
لينک کوتاه به مطلب:
امید سعیدی
کارگاه گرافیک پارسی :)

دیدگاهی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*