چون، جدا از چیزی که می‌گویند، پدرها عاشق مقداری شادی و به‌هم ریختگی نیز هستند.

در خودنمایی تمام تلاش های زندگی‌، پدران‌مان به ما یاد داده اند که برویم و با دنیا روبرو شویم. از درس هایی که می‌دهند ما آموختیم که چگونه با علاقه پیش برویم و چگونه به اعتقادات‌مان پایبند باشیم. پدری کاری است که به بیش از یک شیوه برای عشق ورزیدن نیاز دارد.

در روز پدر ما مردی را که به ما بزرگ بودن ( و همین‌طور مهم شمردن مسیر) را آموخت، مورد افتخار قرار می‌دهیم. جشن خود را برای مردهای قوی زندگی، مراقبان، فراهم کنندگان و کسانی که ما را رو به جلو هل می‌دهند، با این نقل قول ها شروع کنید.

قبلا پدرم به من می‌گفت که هیچوقت برای انجام کاری که می‌خواستی انجام بدی دیر نیست. او می‌گفت، تا زمانی که تلاش نکنی، هیچوقت نمی‌دانی که قادر به انجام چه کارهایی هستی.

Michael Jordan

پدرم همیشه به من می‌گفت که اگر به تو گفتند وایسا زنگ آخر به حسابت می‌رسیم، به آن ها بگو که نمی‌خوام صبر کنم، همین جا و همین حالا هم می‌توانم شما را شکست دهم.

Cameron Diaz

خوب وقتی که به زندگی پدرم نگاه می‌کنم، او زمانی که تشکیل خانواده داد ۲۰ سالش بود و همیشه هم باحال ترین پدر بود. او همه کار برای بچه هایش کرد و هیچوقت کاری نکرد که باعث شود ما احساس کنیم که او تحت فشار است. می‌دانم که حتما باید احساس عالی ای باشه که بتوانی مردی شبیه به آن باشی.

Adam Sandler

پدران مهارت هایی دارند که هیچوقت در خانه استفاده نمی‌کنند. شغل‌تان، منظره سازی است و نمی‌توانید لباس بپوشید و به یک بچه ۴ ساله غذا بدهید؟ بیخیال، یکم وقت با بچه های‌تان بگذرانید… چیزی از مردانگی تان کم نمی‌کند. بلکه به شما مردانگی‌تان را می‌دهد.

Louis C.K.

من عاشق تک تک لحظه های پدر بودن هستم، تمام شب بیدار ماندن، عوض کردن پوشک، گریه بچه ها. بنظر من خیلی خنده دار و همین‌طور الهام بخش است. به شیوه ی جدیدی شما را به دنیا متصل می‌کند.

Elton John

من فرد قوی ای هستم، من مرد خانواده دار قوی ای هستم، همسری قوی و همین‌طور پدر قدرتمندی هستم.

David Beckham

قبلا هم گفتم، ولی مشخصا حقیقت دارد، مادرم به من راندن یاد داد ولی پدرم بهم رویاهایم را داد. با تشکر از پدرم، توانستم آینده ای ببینم.

Liza Minnelli

می‌دانم که هیچوقت نمی‌توانم پدرم را در وجود هر مرد دیگری که به زندگی من وارد می‌شود پیدا کنم، زیرا فضای خالی ای در زندگی من است که فقط با وجود پدرم می‌تواند پر شود.

Halle Berry

پدر ها مثل مادران به دنیا نمی‌آیند. مردان تبدیل به پدران می‌شوند و پدر بودن مرحله بسیار مهمی در رشد آن ها است.

David Gottesman

چه بخواهید چه نخواهید، پدر شدن به ناچار دید شما را نسبت به زندگی عوض می‌کند. من اصلا به قدر کافی نمی‌خوابم و ساده ترین چیز های توی زندگیم به طور کامل من را راضی می‌کنند.

Hugh Jackman

به هیچ نیازی بزرگتر از نیاز به مراقبت یک پدر در بچگی نمی‌توانم فکر کنم.

Sigmund Freud

چیز غیر ممکنی برای توضیح دادن با کلمات در خودم حس کردم. سپس، زمانی که دخترم را در اتاق زایمان از پیشم بردند، فهمیدم. ترسیدم و دوباره سرگیجه گرفتم. سپس دریافتم که من پدر شدم.

Nat King Cole

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *