17 نقل‌قول که به شما کمک می‌کند شادی خود را پیدا کنید

17 نقل‌قول که به شما کمک می‌کند شادی خود را پیدا کنید

دیروز گذشته، فردا نیز هنوز نیامده است، من فقط یک روز دارم، امروز! امروز از آن ماست، بیاییم و امروزی شاد داشته باشیم.

شادی یک کلمه درونی است. برای برخی شادی و خوشحالی یعنی رسیدن به هدف های کاری و گرفتن چک حقوقی‌شان. برای یک سری دیگر از افراد نیز گرمی لذت بخش یک فنجان قهوه در صبحی سرد است. ولی برای پیدا کردن شادی و خوشحالی، هرچه که هست، ما اول باید برای خود مشخص و تعریف کنیم که چه چیزی ما را در زندگی شادتر از باقی چیزها می‌کند، سپس به دنبال آن لحظه ها برویم و در آغوششان بگیریم.

می‌خواهید شادی و خوشحالی‌ زندگی‌تان را پیدا کنید؟ با این نقل قول های اندیشیدنی شروع کنید.

بسیاری از مردم سهم‌شان از شادی را از دست می‌دهند، نه به این خاطر که هیچوقت پیدایش نکردند، به این خاطر که هیچوقت برای لذت بردن ازش توقف نکردند.

William Feather

قضیه مربوط به این نیست که ما چقدر چیزی داریم، مربوط به این است که چقدر لذت می‌بریم، این چیزی است که شادی را به وجود می آورد.

Charles Spurgeon

من مصمم هستم در هر شرایطی که هستم، شاد و خوشحال باشم. زیرا یافتم که بزرگترین بخش از شادی و خوشحالی ما، چگونگی آن نیست، بلکه رفتار و حالت ما است که شادی و خوشحالی‌مان را تعریف می‌کند.

Martha Washington

شادی زمانی است که، چیزی که به آن فکر می‌کنید، چیزی که می‌گویید و چیزی که انجام می‌دهید، با هم هماهنگ باشند.

Mahatma Gandhi

اگر می‌خواهی شاد باشی، شاد باش.

Leo Tolstoy

سعی کنید که حداقل یک نفر را در روز شاد و خوشحال کنید. اگر نمی‌توانید عمل خیری انجام دهید، سخن نیکی بگویید. اگر نمی‌توانید سخن نیکی بگویید، تفکر نیکی داشته باشید. ادامه دهید، اگر می‌توانید. گنج شادی ای که امروز به عمل می‌آورید، می‌تواند یک هفته، یک سال و یک عمر ادامه داشته باشد.

Lawrence G. Lovaski

من، نه اتفاقات دور و برم، فقط من قدرت این را دارم که خود را شاد و یا ناراحت کنم. امروز من می‌توانم انتخاب کنم که کدام یک خواهد بود. دیروز گذشته است، فردا هم هنوز نرسیده است. من فقط یک روز دارم. امروز و قرار است که در آن شاد و خوشحال باشم.

Groucho Marx

شما می‌توانید درست همان جایی که قرار دارید، شاد باشید.

Joel Osteen

شادی و خوشحالی در لذت موفق شدن و هیجان در تلاش و خلاقیت است.

Franklin D. Roosevelt

هر روز، اتفاق غافلگیر کننده ای را دارا است. ولی تنها زمانی که آن را قبول کنیم، می‌توانیم آن را ببینیم و احساس کنیم، زمانی که به سمت ما می‌آید. بیایید که از دریافت کردن غافلگیری هر روز نترسیم، چه به عنوان غم و اندوه و چه به عنوان لذت. هرچه که باشد، جای جدیدی را در قلب ما باز می‌کند، جایی که می‌توانیم دوستان بیشتری را به آن وارد کنیم و انسانیت‌مان را بیشتر با بقیه تقسیم کنیم و آن را جشن بگیریم.

Henri Nouwen

لذت زندگی از نحوه برخورد واکنش ما نسبت به تجربیات زندگی می‌آید،  از این رو، هیچ چیزی عالی تر از داشتن افقی بی نهایت در تغییر کردن برای داشتن خورشید جدید و متفاوتی در هر روز نیست.

Christopher McCandless

تنها کسانی که به قدرت بی ریا بودن و از خود گذشتگی در مشارکت ها پی برده اند، می‌توانند بزرگترین لذت زندگی را تجربه کنند: کامل حقیقی.

Tony Robbins

به خود باور داشته باشید! به مهارت های‌تان ایمان داشته باشید! بدون داشتن اعتماد به نفس، هیچوقت نمی‌توانید موفق و یا شاد باشید.

Norman Vincent Peale

در همین لحظه شاد باشید، این لحظه زندگی شماست.

Omar Khayyam

شما هیچوقت شاد نخواهید بود اگر دائما به دنبال پیدا کردن این باشید که شادی و خوشحالی شامل چه چیزهایی است. شما هیچ وقت زندگی نمی‌کنید اگر به دنبال معنی زندگی باشید.

Albert Camus

به تمام زیبایی هایی که هنوز در اطرافتان مانده فکر کنید و شاد باشید.

Anne Frank

حتی یک زندگی شاد هم نمی‌تواند بدون مقداری تاریکی باشد و کلمه شادی معنی خود را از دست می‌داد  اگر با ناراحتی در تعادل نبود. این بسیار بهتر است از چیزهایی که به سمت ما می آیند با صبر و تفکر استقبال کنیم.

Carl Jung

اشتراک گذاری:
لينک کوتاه به مطلب:
امید سعیدی
کارگاه گرافیک پارسی :)

دیدگاهی ارسال کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *

شما می‌توانید از تگ های HTMLنیز استفاده کنید. تگ ها و ویژگی ها: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*