همیشه راه اندازی کسب و کاری اینترنتی با بهترین کیفیت دشوار بوده و هست، اما شده تا حالا به این فکر کنید که شما هم بتوانید محصولات خودتان را برای فروش قرار دهید؟ از طریق محصولات فوق العاده ای که تهیه می‌کنید کسب درآمد کنید؟ هم محصولات را بفروشید و هم سفارش پروژه های مختلفی دریافت کنید.

برای اینکه شما هم بتوانید محصولاتی که تهیه می‌کنید را بفروشید، می‌توانید همین الان یکی از فروشندگان رسمی پرشیاگراف شوید، فقط کافیست پس از عضویت در سایت، فرم ثبت نام به عنوان فروشنده را نیز تکمیل کنید و سپس از طریق داشبورد فروشندگان، محصولات خود را در پرشیاگراف منتشر کنید.

چگونه در پرشیاگراف کسب درآمد می‌کنیم؟

پس از اینکه محصولات شما در پرشیاگراف منتشر شدند، کاربران می‌توانند محصولات را خریداری کنند و ۸۰ درصد از مبلغ فروش هر محصول متعلق به (فروشنده) شماست و ۲۰ درصد دیگر متعلق به پرشیاگراف می‌باشد.

ما در پرشیاگراف به مرور راه های کسب درآمد دیگری را نیز برای فروشندگان بوجود خواهیم آورد.

چرا بخشی از درآمد به پرشیاگراف اختصاص دارد؟

پرشیاگراف به صورت خصوصی اداره می‌شود و به طور تخصصی در این زمینه فعالیت می‌کند. اگر درآمد کافی در بلندمدت، سرمایه‌گذاری‌های انجام شده را پوشش ندهد، ادامه فعالیت برای ما ناممکن می‌شود. از آنجایی‌که ما خود، تهیه کننده محتوا هستیم، سعی کرده‌ایم تا منصفانه‌ترین شرایط را برای فروشندگان ایجاد کنیم.

تسویه حساب به چه صورت انجام می‌شود؟

شما به عنوان فروشنده پرشیاگراف، در هر هفته یک بار می‌توانید درخواست تسویه حساب کنید. بعد از دو الی سه روزه کاری نیز تسویه حساب انجام خواهد شد. حداقل مبلغ قابل تسویه در پرشیاگراف نیز ۲۰ هزار تومان می‌باشد و مبالغ کمتر از این نیز در انتهای هر ماه در صورت درخواست تسویه خواهند شد.

چه محصولاتی را می‌توانیم در پرشیاگراف منتشر کنیم؟

پرشیاگراف به مرور زمان گسترش پیدا خواهد کرد و امکان انتشار محصولات در دسته بندی های وسیع‌تری وجود خواهد داشت. در حال حاضر شما می‌توانید در سه دسته بندی سورس کد، قالب و گرافیک محصولات خود را منتشر کنید.

هر یک از این دسته بندی ها دارای زیردسته های مختلفی می‌باشد که در صفحه ارسال محصول می‌توانید تمامی دسته بندی ها را مشاهده و انتخاب نمایید. به عنوان مثال سورس کد یک برنامه اندرویدی در دسته بندی سورس کد قرار می‌گیرد و فایل لایه باز یک کارت ویزیت نیز در دسته بندی گرافیک.

اگر فکر می‌کنید می‌توانید محصول باارزش دیگری نیز برای فروش تهیه کنید و آن محصول در دسته بندی های فعلی پرشیاگراف جای نمی‌گیرد، با ما در تماس باشید، در صورت امکان دسته بندی های تازه ای به سایت افزوده خواهد شد.

چگونه محصول خود را در پرشیاگراف منتشر کنیم؟

پس از اینکه به عنوان فروشنده در پرشیاگراف ثبت نام کردید شما می‌توانید به داشبورد فروشندگان دسترسی داشته باشید، سپس با رفتن به صفحه ارسال محصول، محصولات خود را برای انتشار در پرشیاگراف ارسال کنید. محصولات پس از بررسی و تایید در سایت منتشر خواهند شد.

محصولات چگونه قیمت گذاری می‌شوند؟

قیمت محصولات بر اساس سطح کاری محصول از سوی فروشنده (شما) پیشنهاد داده می‌شود و قیمت نهایی توسط پرشیاگراف تعیین خواهد شد. بدیهی است هر چه سطح کار ارائه شده بالاتر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

سوال دیگر، پیشنهاد یا انتقادی دارید؟ با ما در تماس باشید 🙂